Вітання з проведенням першої сесії Ставненської ОТГ

Вітаю Ставненську територіальну громаду із початком свого існування та функціонування!
22 листопада 2020 року відбулася перша установча сесія Ставненської територіальної громади. Пленарне засідання сесії розпочалося з виконання державного гімну.
Особисто взяв участь у пленарному засіданні в якості запрошеного гостя. Вдячний за можливість особисто привітати представників громади з новим офіційним статусом, новообраних депутатів територіальної громади з початком роботи та проведенням першої сесії!
Сьогодні, як ніколи раніше, на плечі кожного з новообраного депутата лягає повна відповідальність за якість життя територіальної громади, також щиро вітаю новообраного голову територіальної громади - Івана Мандрика!
Об’єднання громад – справа нова. Тому перше пленарне засідання першої сесії видалось насиченим та результативним. Однак найголовніше, що на ньому було досягнуто – це бажання депутатів працювати разом, в одній упряжці, на благо громади. Було видно, що депутати чудово розуміли, яка велика і важка робота чекає кожного з них попереду. Але жоден не висловив щодо цього ніяких побоювань чи сумнівів.

Остання зміна сторінки: 23-11-2020 11:23