Вітання з Новим роком голови райдержадміністрації Ігоря Шніцера

Шановні жителі Великоберезнянського  району!

 

Вітаю вас з Новим 2021 роком !

2020 рік був неоднозначним, сповненим різнопланових подій та викликів, напруженою працею, пошуком правильних рішень, далекосяжними планами. Він збагатив усіх нас новим досвідом та згуртував навколо спільних цілей. Хочу сказати Вам,  слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння та підтримку, за все, що ми зуміли зробити разом. Дякую усім, хто трудився для розвитку району в культурних, освітніх, медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Усім, хто допомагав творити нову історію Великоберезнянщини, хто не боявся змін і рухався вперед.

Окрема подяка славним українським воїнам. Тим, хто зараз не за багатим  святковим столом, а в холодному зимовому окопі. Хто не з келихом у руці, а з автоматом напоготові. Щиро вдячні українським військовим за мирну святкову ніч!

 У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на мирне майбутнє. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

 

Дорогі великоберезнянці! Щиро зичу, щоб Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення найамбітніших планів та задумів. Нехай серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням. Щоб завжди в них лунав дитячий сміх, а ваші рідні були поруч із вами. Бажаю зустріти ці чудові свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай прийдешній рік стане щедрим на успіхи, позитивні зміни, гарні події.

З Новим роком!

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                                        Ігор ШНІЦЕР

Остання зміна сторінки: 31-12-2020 20:15