Відзначення Дня Гідності і Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку  21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).                                      

У цей знаменний і величний день з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Це свято утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.З нагоди відзначення знаменної події на площі перед адмінбудинком райдержадміністрації та райради відбувся мітинг, приурочений подіям листопада 2013 року.

Так сьогодні, 20 листопада 2020 року, напередодні цього знаменного дня, на площі перед адмінбудинком Великоберезнянської райдержадміністрації та районної ради відбулися урочисті заходи присвячені Дню Гідності і Свободи за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників Великоберезнянського районного військового комісаріату, громадського суспільства, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 − 2014 роках.

Усі присутні з пошаною згадали дні Революції Гідності, вшанували пам'ять загиблих за незалежність України хвилиною мовчання, запалили свічки памяті біля стели Героям Небесної Сотні.

Остання зміна сторінки: 21-11-2020 21:14