Відбулося засідання колегії РДА

Сьогодні, під головуванням т. в. о. голови районної державної адміністрації Василя Кірика відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли члени колегії, голова районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови сільських, селищної рад, керівники установ та  організацій району.

В ході засідання начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Химич доповіла про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2018 рік. Зокрема, наголошено що до загального фонду місцевих бюджетів району за 2018 рік надійшло доходів у сумі 56434,9 тис. грн.., що становить  102,7 % або 1506,9 тис. грн.. більше уточненого плану на рік. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 11, 4 %  або на 5785,7 тис. грн..

Про підсумки економічного та соціального розвитку району за 2018 рік, доповіла начальник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олександра Плакош, а про підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів району за 2018 рік доповіла начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Вікторія Сирохман.

Загалом засідання пройшло конструктивно. З усіх заслуханих питань прийнято відповідні розпорядження т. в. о. голови райдержадміністрації.

З питання розяснення пенсійного законодавства, зокрема про підвищення пенсій розповіла заступник начальника Перечинського обєднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Ольга Рейпаші.

З 1 березня 2019 року буде проведено автоматичний перерахунок пенсій відповідно до інфляції і зростання зарплат в країні, тобто осучаснення пенсій.

Формула перерахунку залишається незмінною. Вона застосовувалась для осучаснення пенсій в жовтні 2017, за нею розраховуються новопризначені пенсії. За нею будуть автоматично переглядатися пенсії кожного року.
Ця формула враховує стаж (роки сплати соціальних внесків), рівень зарплати, яку отримував пенсіонер, і рівень середньої зарплати по країні - спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. І саме цей показник буде тепер щорічно збільшуватись, а отже і збільшуватиметься розмір пенсії.

При проведенні перерахунку з березня 2019 року показник середньої заробітної плати в Україні, який враховано для обчислення пенсії - 3764,40 грн., збільшиться на 17 відсотків та складе 4404,35грн.

ВАЖЛИВО !!!!! Перерахунки з 01.03.2019 будуть проведені автоматично та не потребують особистих звернень пенсіонерів до управління Пенсійного фонду.

 

Остання зміна сторінки: 01-03-2019 13:42