Відбулась нарада із завідуючими клубних  закладів району

13 червня 2019 року під керівництвом голови  Великоберезнянської райдержадмінстрації Василя Кірика пройшла нарада із завідуючими клубних  закладів району, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мицьо, начальник відділу культури райдержадміністрації Неля Глодан.

Першим питанням на нараді виступила начальник відділу культури Великоберезнянської РДА  Неля Глодан, яка представила для всіх присутніх  директора Великоберезнянського районного будинку культури Андрія Шевеля, який   успішно пройшов конкурсний відбір відповідно до чинного законодавства.

Друге питання „Про передачу клубних закладів району на фінансування, в управління та безпосереднє підпорядкування відділу культури райдержадміністрації з метою забезпечення безперервного фінансування клубних закладі району” озвучив голова Великоберезнянської РДА Василь Кірик.

Також голова Великоберезнянської РДА Василь Кірик та заступник голови райдержадміністрації Іван Мицьо порушили та обговорили  питання „Про покращення матеріально-технічної бази закладів культури клубного типу”.

Крім цього, на нараді було обговорено питання  та зформовано  чіткий план організації та проведення в районі державних свят та фестивалів.

 

Остання зміна сторінки: 14-06-2019 11:14