Урочистості присвячені 29-ій річниці незалежності України

21 серпня 2020 року о 10.00 к.ч. на площі перед Великоберезнянським районним будинком культури відбулися урочистості присвячені 29-ій річниці незалежності України за участі керівництва та представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та  громадських організацій.

Зокрема, перш за все,  за участі районного керівництва, керівництва Великоберезнянської селищної ради  та представників районного військового комісаріату відбулося урочисте покладання квітів та вінків до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

До учасників урочистого зібрання присвяченого 29-ій річниці незалежності України з вітальним словом звернувся заступник голови Великоберезнянської районної державної адміністрації – Андрій Питчак та відзначив грамотами  голови Великоберезнянської райдержадміністрації працівників Великоберезнянського військового комісаріату.

З музичним вітанням виступили вокальний ансамбль Великоберезнянского районного будинку культури „Розмарія”, у виконанні яких прозвучали патріотичні пісні. Також, продекламували вірші про Україну учасниці районного відеоконкурсу „Україна починається з тебе” Інна Керецман та Тетяна Лазорець.

По закінченню урочистостей всі учасники мали змогу оглянути виставкову експозицію у фойє Великоберезнянського районного будинку культури присвячену Дню Державного Прапора України та 29-ій річниці незалежності України.

Остання зміна сторінки: 21-08-2020 22:10