СТАРТУЄ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ

Запрошуємо взяти участь в обласному конкурсі журналістських робіт на краще висвітлення  історії краю, його національної самобутності, соціально-економічного розвитку, популяризації культури і духовності, внеску закарпатців у розбудову України.

Щороку 6  червня працівники мас-медіа України відзначають своє професійне свято – День журналіста. Це нагода підсумувати творчу діяльність за попередній рік і позмагатися за професійне висвітлення проблем розбудови нашої держави і області зокрема.
 Спільним рішенням обласної державної адміністрації та обласної ради  встановлено обласні премії в галузі журналістики як найвищі відзнаки у Закарпатській області за вагомий внесок у розвиток журналістики.
Для участі у конкурсі до 16 травня потрібно подати заявку до департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м.Ужгород, пл.Народна, 4, каб.220, тел: 69-61-30, тел/факс 61-27-96,  oda-press@ukrpost.ua). Свої роботи на конкурс можуть подавати творчі колективи редакцій газет, радіо, телебачення, інтернет-видання, окремі журналісти. Для реєстрації в конкурсі необхідно подати роботи, які мають авторський (творчий) характер (не більше 10 матеріалів) та пакет документів на претендента для участі в творчому змаганні. Заявка може представляти індивідуальну роботу (у номінації кращий журналіст друкованого засобу масової інформації; кращий теле-радіожурналіст; кращий журналіст інтернет-видання) або ж бути представленою від колективу авторів на премію імені Василя Ґренджі-Донського, які відповідають конкурсним вимогам (див.Положення про конкурс) та опубліковані з 15 квітня попереднього до 10 травня поточного року.
До заявки на адресу відбіркової конкурсної комісії з присудження названих премій додаються: виписка з протоколів зборів колективу( для робіт від колективу авторів), творча біографія претендента, анотований список публікацій у друкованих засобах масової інформації, інтернет-виданнях – публіцистичні виступи, нариси, статті, кореспонденції; радіо- та телевізійні сюжети, фільми, продемонстровані по телебаченню та озвучені на радіо (ксерокопії надрукованих матеріалів, аудіо- або аудіовізуальні носії).
На переможців очікують відповідні дипломи та грошові премії у  розмірі по п’ять тисяч гривень у кожній номінації лауреатам обласної премії в галузі журналістики та десять тисяч гривень – редакційному колективу – лауреату премії імені Василя Ґренджі-Донського.

Остання зміна сторінки: 15-04-2019 11:41