СІЛЬСЬКІ АМБУЛАТОРІЇ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНЩИНИ ОТРИМАЛИ 3 НОВИХ АВТОМОБІЛІВ

 Сьогодні, 26 листопада, відбулося урочисте вручення службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

На врученні були присутні голова обласної державної аміністрації Ігор Бонаренко, голова районної державної адміністрації Василь Кірик, заступник голови райдержаміністрації Іван Мицьо, голова районної ради Ярослав Шукаль, начальник відділу охорони здоров`я райдержаміністрації Вікторія Сирохман.

Автопарк медичних закладів Великоберезнянини поповнився трьома автомобілями марки Renault Duster, які були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Ці автомобілі з підвищеною прохідністю, що дозволить медикам доїхати до найвіддаленіших населених пунктів.

Голова обласної державної адміністрації вручив ключі від автомобілів та побажав, аби новенькі автомобілі сприяли покращенню роботи медика на селі та швидкому наданні медичних послуг.

"Ще вчора мало хто вірив у реформу медицини, а нині бачимо ці автомобілі, які поїдуть обслуговувати сільські амбулаторії, працюватимуть для сільського пацієнта. Для нас важливо, щоб люди на місцях отримували якісні послуги" – наголосив голова обласної державної адміністрації Ігор Бонаренко. 

 

Остання зміна сторінки: 26-11-2019 22:07