ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ! НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ЩОДЕННЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЦІН НА ОСНОВНІ СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ТОВАРИ.

Шановні жителі району! На території Великоберезнянського району запроваджується щоденне спостереження цін на основні соціально значущі товари.

За результатами моніторингу сформовано рівень цін на продукти харчування у магазинах нашої громади станом на 02.04.2020 р.

Також повідомляємо, що Антимонопольний комітет України задекларував намір контролювати випадки необгрунтованого підвищення цін реалізаторами продуктів харчування, засобів індивідуального захисту, лікарських засобів тощо. Якщо суб’єкт господарювання не може довести, що підвищення ціни на товар є виправданим та не є результатом змови або зловживання монопольним становищем, - за рішенням органів Комітету такий суб’єкт нестиме відповідальність. У разі фіксації зазначеного порушення, Ви можете звернутися до Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за телефоном (0312)64-13-88, email: uz@amcu.gov.ua

 

Спостереження цін на основні соціально значущі товари по підприємствах роздрібної торгівлі Великоберезнянського району

Остання зміна сторінки: 02-04-2020 16:49