Семінар керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації із заступником начальника відділу надання соціальних послуг Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Світланою Монич

Сьогодні, 29 листопада  2019 року,  у зв’язку із введенням в дію з 1 січня 2020 року нової структури та штатного розпису районної державної адміністрації (розпорядження голови районної державної адміністрації 26.11.2019 № 224 ,,Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.10.2019 року № 207 та утворення ліквідаційної комісії щодо припинення юридичної особи публічного права відділу охорони здоров’я  Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області”) проведено семінар керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації із заступником начальника відділу надання соціальних послуг Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Світланою Монич та провідним фахівцем з профорієнтації Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Євгенією Герзанич.

Метою семінару було ознайомлення усіх присутніх з основними нормативними документами в частині реєстрації та призначення матеріального забезпечення особам, які звертаються до служби зайнятості у пошуку роботи, розмірів виплати допомоги по безробіттю, стан ринку праці на території району тощо.

Під час спілкування прозвучало чимало різноманітних питань на які Світланою Монич та Євгенією Герзанич було надано вичерпні та кваліфіковані відповіді. У  кінці зустрічі всі присутні висловили подяку за корисну інформацію та важливі роз’яснення.

За детальною інформацією усі бажаючі можуть звертатися у Великоберезнянську районну філію закарпатського обласного центру зайнятості за адресою: смт. В. Березний, вул. Шевченка, 10 або за телефоном 23-5-79.

 

Остання зміна сторінки: 29-11-2019 13:19