Присвоєно звання «Мати-героїня»

Багатодітній матері з села Люта, Великоберезнянського району, яка виховала в своїй родині п’ятьох дітей, Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня».

Тож 24 червня 2020 року керівник апарату Великоберезнянської РДА Вадим Шелемон вручив Ользі Чаварга Нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня». Вручаючи відзнаку, Вадим Олексійович привітав Ольгу Анатоліївну з отриманням державної нагороди та подякував за материнський подвиг. Побажав, щоб діти завжди тішили свою маму увагою, добрим та щирим словом, віддаючи любов, з якою їх виростили та виховали.

Щирі слова привітання Берегині  сімейного вогнища родини Чаварга також висловила  начальник відділу персоніфікованого обліку, сім’ї та дітей УСЗН Великоберезнянської РДА – Людмила Ганькулич.

«Виховaння однієї дитини це досить серйозна відповідальність і не простa спрaвa, a якщо ми говоримо про п’ятьох дітей, то це потребує у стільки ж рaзів більше турботи, терпіння та витримки. Ввaжaю, що це спрaвжній подвиг. Переконана, ваші діти будуть гідними громадянами своєї держави», – зазначила вона.

 Нагадаємо, Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. При цьому враховується вагомий особистий внесок матерів у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

 

Остання зміна сторінки: 25-06-2020 23:49