Проведено засідання колегії райдержадміністрації

28 березня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Кірика в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. У засіданні колегії взяли участь голова районної ради Ярослав Шукаль, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських, селищної рад, керівники установ та організацій району.

Питаннями, які розглянули на засіданні були:

  1. Про підсумки роботи з виконання директивних і розпорядчих документів структурними підрозділами райдержадміністрації та виконкомами місцевих рад у 2018 році;
  2. Про стан кадрової роботи у районній державній адміністрації у 2018 році;
  3. Про роботу відділу освіти райдержадміністрації у 2018 році.

По першому та другому питанню присутніх проінформував керівник апарату райдержадміністрації Мирослав Свалявчик, який  зазначив, що рівень організації роботи з розпорядчими документами і стан виконавської дисципліни  потребує чітких, злагоджених і оперативних дій від кожного із нас. Лише системний  підхід до роботи з документами та відповідальність керівників за виконанням завдань визначених розпорядчими документами забезпечить позитивний результат. 

По третьому питанню доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Владислав Ладані.

З розглянутих питань, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийняті відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 28-03-2019 14:04