Програма Ради Європи „Молодь за демократію в Україні”

Міністерство молоді та спорту України спільно з Радою Європи розпочинає реалізацію програми „Молодь за демократію в Україні”, яка буде реалізована в Україні протягом 2020-2021 років.

Програма спрямована на підтримку фахівців молодіжної політики на місцевому рівні для подальшого розвитку і впровадження ними стратегії та програм, що посилять участь молоді та її громадську активність, нададуть можливість органам місцевого самоврядування зробити життя в громаді привабливим для молоді та спільно з молоддю розробити проєкти, які в подльшому будуть реалізовані за підтримки Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України.

Наразі розпочато відбір органів місцевого самоврядування, які візьмуть участь у програмі. Подача заявок на участь триває до 16 серпня 2020 року.

Для участі у програмі потрібно заповнити заявку та надати опис проєкту, розробленого спільно з молоддю, на реалізацію якого, у разі участі в програмі, буде надано підтримку з боку Ради Європи та Міністерства.

Детальна інформація про програму та форма заявки за посиланням:http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/51277

У разі запитань чи уточнень, звертатись до Ірини Бєляєвої, директорки департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України belyaeva2007@gmail.com.

Остання зміна сторінки: 24-07-2020 09:03