Пожежно-профілактичне відпрацювання

11 жовтня відбулось комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів с.Сіль та с. Домашин Солянської Сільської ради.

Основною метою заходу було попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій завдяки проведенню масово-роз’яснювальної роботи серед неблагополучних верст населення, а саме: одиноких літніх людей, інвалідів та осіб, що опинились в складних життєвих обставинах.                      Акцент було зроблено на причинах виникнення пожеж у помешканнях та необхідності проведення запобіжних заходів, спрямованих на недопущення вогневих випадків через несправність електрообігрівальних приладів та пічного опалення.

Вогнеборці нагадали мешканцям населених пунктів, що в більшості випадків пожежі виникають в основному через людський фактор, а саме через халатність з боку громадян, саме тому й проводяться подібні рейди.

Фахівці ДСНС здійснили подвірні обходи житлових будинків та звернули увагу їх власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів.

Також, рятувальники нагадали господарям правила пожежної безпеки в побуті з метою недопущення виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі.

Окрім того, під час бесід громадянам було доведено статистику та основні причини виникнення пожеж, наголошено про небезпеку порушення правил пожежної безпеки в побуті, а також роз’яснено як діяти при виникненні загорання в будинку.

Наприкінці зустрічі вогнеборці вручили місцевим жителям тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали їм не нехтувати правилами особистої безпеки задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

Остання зміна сторінки: 21-10-2019 23:31