Поспішайте! Залишився місяць до завершення прийому есе від студентів в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці отримають грошові винагороди.

Студенти Закарпаття можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Питання теми пропонується розглядати за обраною на власний розсуд галуззю. Вибір напрямку написання роботи не залежить від спеціальності, на якій навчається конкурсант – обирайте направлення, яке вам цікаво!

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти та абітурієнти Вінницьких закладів вищої освіти а також університетів та інститутів області, які офіційно приймають участь. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: Likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; E-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; Uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Визначатиме переможців незалежне журі, до складу якого запрошені професори та спеціалісти Вищих навчальних закладів.

Отож, спробувати свої сили у змаганні пропонуємо і нашим землякам, яким бажаємо тільки перемоги.

Остання зміна сторінки: 05-09-2019 11:41