Підведення підсумків роботи Великоберезнянського  районного сектору та ДПРЧ-2 Управління ДСНС України в Закарпатській  області за 2019 рік

 23  січня 2020 року в актовій залі 2-ої державної пожежно-рятувальної частини (смт.В.Березний) відбулося підведення підсумків роботи Великоберезнянського  районного сектору та ДПРЧ-2 Управління ДСНС України в Закарпатській  області за 2019 рік, де заслухано оперативну інформацію щодо стану справ з надзвичайних ситуацій в районі, проаналізовано основні показники службової діяльності пожежно-рятувальної частини.

На заході були присутні – заступника начальника із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Закарпатській  області, підполковник служби цивільного захисту Роберт ВАРГА, , а також особовий склад районного сектору та ДПРЧ-2 Управління ДСНС України в Закарпатській області на чолі з керівниками  Петром ТИТИЧКОМ та Василем КЛЕЦКО .

Під час заходу Почесними грамотами відзначили рятувальників району за високий професіоналізм в роботі, сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби.

Після цього керівництво підрозділу доповіло про проведену роботу за минулий рік, основні показники діяльності, а також про заплановані заходи у нинішньому році.

У підсумку засідання були визначені основні пріоритети у подальшій діяльності, зокрема, щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій різного характеру та загибелі на них людей, підвищенню рівня готовності пожежно-рятувального підрозділу до виконання завдань за призначенням.

Остання зміна сторінки: 28-01-2020 20:34