Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Миця відбулася робоча нарада з підготовки та відзначення у Великоберезнянському  районі Дня захисника України

Сьогодні, 8 жовтня, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Миця відбулася робоча нарада з підготовки та відзначення у Великоберезнянському  районі Дня захисника України. У нараді взяли участь: начальник відділу інформаційної діяльності, звернень громадян, документообігу і контролю апарату райдержадміністрації Наталія Іванцуська, начальник відділу персоналу та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Алла Хоменко, головний спеціаліст відділу відділу персоналу та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Діана Мушак, начальник відділу культури райдержадміністрації Неля Глодан.

У ході спілкування було вирішено провести урочистості 11 жовтня о 13 годині у великому сесійному залі районної державної адміністрації та районної ради. За результатами було дано ряд доручень керівникам служб, задіяних у підготовці та проведенні святкувань.

Остання зміна сторінки: 08-10-2019 15:38