Нарада в райдержадміністрації

Сьогодні, 7 серпня 2019 року, відбулася  нарада, яку провів голова райдержадміністрації Василь Кірик за участі в. о. керівника апарату райдержадміністрації Наталії Іванцуської, начальника відділу культури райдержадміністрації Нелі Глодан, начальника відділу промислової політики, транскордонного співробітництва та туризму управління економічного розвитку та торгівлі райдержажміністрації Галини Ганько, заступника начальника районного відділення поліції Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області Федіра Гулея, головного спеціалісту відділу персоналу та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Антона Калинича.

У ході наради було розглянуто ряд актуальних питань щодо  підготовки проведення Дня добросусідства на українсько-польському кордоні «Лубня – Волосате».

Нагадуємо, що  8 – 10 серпня  працюватиме пішохідний контрольно-пропускний пункт «Лубня – Волосате» на українсько-польському кордоні. Перетинати міждержавний рубіж через КПП можуть і пішоходи, і велосипедисти.
Запрошуємо мешканців та гостей Закарпаття скористатися можливістю відвідати Польщу через пішохідний перехід, який працюватиме три дні з 10.00 до 19.00 за київським часом. Перетин кордону – за біометричним паспортом або Шенгенською візою.

Остання зміна сторінки: 08-08-2019 09:24