Екскурсія до пожежної частини

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливої професії, ніж професія пожежника-рятувальника - у будь-який час дня і ночі потрібно відправитися туди, де є загроза та небезпека і часто, ризикуючи своїм життям, зробити все, щоб звільнити людину з біди. Пожежа — це особлива битва. У ці страшні хвилини на допомогу приходять пожежники. 
10 травня 2019 року,  з метою сприяння розширення знань школярів про світ професій  проведено  екскурсію в пожежну частину. Цікавий та пізнавальний захід відвідали першокласники Великоберезнянської гімназії  у супроводі класного керівника. 
Школярі мали нагоду побачити діяльність фахівців пожежно-рятувальної частини й ознайомитися з професією пожежника-рятувальника. Начальник районого сектору управління ДСНС України у Закарпатській області Петро Титичко  ознайомив школярів зі специфікою роботи працівників, з призначенням оперативного транспорту, технологічним устаткуванням по ліквідації надзвичайних ситуацій, поділився власним досвідом роботи та розповів учням про основні вимоги до фахівців, які працюють в структурі.
Окрім того, школярам безпосередньо демонструвалася оперативна робота пожежника-рятувальника та його захисна амуніція. Елементи захисту учні мали нагоду випробувати на собі, що дало їм змогу більш яскраво зрозуміти всю відповідальність і складність професійної діяльності рятувальника.
Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповіли учням про те, як працює та чи інша техніка та відповіли на питання, які задавали діти.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією пожежника-рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Остання зміна сторінки: 12-05-2019 12:37