До відома населення!

Служба державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Великоберезнянського району повідомляє, що в весняно - літній період особливу тривогу викликає неконтрольоване спалювання сухої трави, чагарників в лісах, полях, прогалинах, лугах і стерні на земельних ділянках, які прилягають до лісу, а також в безпосередній близькості від населених пунктів, сільськогосподарських земель, вздовж залізничної колії, які повсякденно   відвідуються населенням.

В зв‘язку з цим державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеи Великоберезнянського району звертається до Вас з проханням бережно поводитися з вогнем під час відпочинку на природі та під час спалювання сухої трави і дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, а саме:

- перед тим як розпалити вогонь – спочатку обкопати місце майбутнього згарища;

- не залишати вогонь без нагляду;

- не розпалювати вогнище легкозоймистими речовинами;

- після закінчення роботи чи відпочинку не забути погасити вогонь і переконатися в тому, що він не займеться знову після Вашого уходу;

- не розпалювати вогонь ближче 50 – ти метрів від хвойного лісу та 25 метрів – від листяного лісу.

                - не спалювати сміття, відходи, тару та не розводити багаття на відстані менше 15 м. від будівель та споруд;

                                             

Пам‘ятайте, що з вогнем справи погані, якщо ставитися до нього не уважно. Бережіть своє майно та майно держави від пожеж. Ваша безпека залежить лише від Вас  самих .

В.Березнянський РС УДСНС у Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 20-03-2019 21:32