Чергове засідання тимчасового штабу протиепідемічної комісії для протидії поширенню коронавірусу COVID-19

25 березня 2020 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Андрія Питчака проведено чергове засідання штабу.

По Україні організовано курсування автомобілів оперативно-рятувальної служби з гучномовцями для інформування людей про правила поведінки під час карантину, спрямовані на запобігання зараженню коронавірусом.

Як зазначив в.о. начальника районного сектору ДНСУ Юрій Рущак, ці заходи організовано задля інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією.

Такі автомобілі курсуватимуть вулицями району та інформуватимуть про правила поведінки в цей період. 

Рятувальники нагадують, що у зв’язку з карантином громадянам наполегливо рекомендується без крайньої потреби не залишати місць проживання:

  • не виходити на вулицю без нагальної потреби;
  • не відвідувати місць скупчення людей;
  • під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
  • дотримуватися заходів особистої гігієни;
  • подбати про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, щоб їм не довелося виходити на вулицю.

Заступник голови райдержадміністрації Андрій Питчак наголосив, що станом на сьогодні відомо про 105 заробітчан жителів району, які приїхали із за кордону і перебувають  на самоізоляції. Необхідно поліції, сімейним лікарям, головам сільських рад чітко перевіряти перебування на карантині цих жителів.

Заступник начальника Великоберезнянського  відділення поліції Ужгородського відділу поліції головного управління національної поліції Федір Гулей, наголосив що із 105 чоловік, які знаходяться на самоізоляції, наразі перевірено 42. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції. Тому якщо вам відомі факти порушення правил щодо карантину людей телефонуйте 102.

Нагадаємо, що згідно з останніми змінами в законодавстві, прийнятих Верховною Радою України 17 березня 2020 року та згідно зі ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП розмір штрафу за порушення правил карантину складає для громадян від 17 тисяч до 34 тисяч грн, а для посадових осіб — від 34 тисяч до 170 тисяч грн.

Заступник голови райдержадміністрації Андрій Питчак, запропонував створити мобільну групу, з представників райдержадміністрації, медицини  та поліції і виїжджати по місцю перебування на карантині жителів, які приїхали із-за кордону та перебувають на самоізоляції.

Остання зміна сторінки: 25-03-2020 14:33