1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

Шановні великоберезнянці! У  перший день жовтня  в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Висловлюємо  теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, поважним мешканцям Великоберезнянщини за вклад в розвиток району за багаторічну сумлінну працю, задля доброту та мудрість.

Ваші бойові та трудові подвиги на благо України, дорогоцінний досвід і високий професіоналізм надихають молодші  покоління бути гідними громадянами.

 Наші ветерани - це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їх багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

Прийміть щиру подяку за те, що щодня даруєте тепло ваших сердець дітям і онукам, навчаєте добрих і вічних істин, мудрості не шкодуючи часу і сил!

Зичимо міцного здоров’я, мирного неба, радісних подій у житті, злагоди в родині та матеріального достатку. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

 

З повагою

голова райдержадміністрації                                                      Ігор Шніцер

Остання зміна сторінки: 30-09-2020 21:43