Новини

Привітання голови райдержадміністрації Василя Кірика із Днем Збройних Сил України!

Шановні воїни, захисники!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

ПОНАД 240 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЩОРІЧНО НАДХОДИТИМЕ ДО СІЛЬСЬКИХ РАД ЗАКАРПАТТЯ ЗАВДЯКИ ЗЕМЕЛЬНИМ ТОРГАМ, ПРОВЕДЕНИМ У ЛИСТОПАДІ НИНІШНЬОГО РОКУ

У листопаді 2019 року під час земельних аукціонів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, сільгоспвиробники Закарпаття придбали права оренди на 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею  133,9419 гектарів.
Дані земельні ділянки, які розташовані на територіях Берегівського, Виноградівського та Іршавського районів, використовуватимуться для ведення фермерського господарства та для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

НА ЗАКАРПАТТІ ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Закарпатським обласним центром соціально-психологічної допомоги, бібліотекою – філією № 2 Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи та Комунальним закладом вищої освіти “Ужгородський інститут культури і мистецтв” Закарпатської обласної ради 28 листопада та         5 грудня проведено тренінги для молоді з питань протидії насильству. Мета даних заходів – сформувати в молоді небайдуже ставлення до жорстокості і насильства, ознайомити молодих людей з проблемами, причинами, оз

Володимир Зеленський: Волонтери – безпосередні учасники розбудови української армії

Президент України Володимир Зеленський відзначив внесок волонтерського руху в розбудову української армії.

Під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України Глава держави заявив, що робота волонтерів є однією зі складових міцного фундаменту українського війська та символом згуртованості нації.

«У єдності країни – наша сила. І сьогодні я не можу не згадати тих, хто став безпосереднім учасником розбудови українського війська. Це – наші волонтери», – сказав Президент.

Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

«Увесь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей та наші території. І зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою», – підкреслив Володимир Зеленський під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України.

Урочистості з нагоди відзначення у районі Міжнародного Дня волонтера та Дня місцевого самоврядування

Сьогодні, 5 грудня, у великому сесійному залі районної державної адміністрації та районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера та Дня місцевого самоврядування. Із привітальним словом виступили: голова районної державної адміністрації Василь Кірик та голова районної ради Ярослав Шукаль.

Привітання голови районної державної адміністрації Василя Кірика з Міжнародним Днем волонтера

Сердечно вітаю Вас зі святом – Міжнародним Днем волонтера!

Багато років  діяльність українських волонтерів є прикладом для кожного. Ваша безкорислива та дуже важлива праця надихає все суспільство. Адже чужий біль, страждання та нужденність не залишають Вас байдужими, спонукаючи допомагати тим, хто цього потребує.

Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Закарпатській області

Протягом 5-7 грудня 2019 року на дорогах Закарпатської області очікується ожеледиця. Вночі та в першій половині дня місцями тумани з видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).

ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ

Органами соціального захисту населення області нараховано за листопад 2019 року пільгу у грошовій готівковій формі 193 пільговикам на суму 226,1 тис. грн  та у грошовій безготівковій формі 43053 пільговикам на суму 26 128,8 тис. гривень. Пільговикам, яким у зв’язку із технічними причинами не нараховано пільги у жовтні-листопаді, нарахування за всі місяці будуть здійснені у грудні поточного року.

В ОДА пройде спеціалізоване навчання з питань застосування правил державної допомоги в Україні

У п’ятницю, 6 грудня, о 10.20 год. в облдержадміністрації (ІІ-й поверх, сесійна зала облради) відбудеться семінар «Застосування правил державної допомоги в Україні» (відповідно до Закону України від 1 липня 2014 року №1555-VII «Про державну допомогу суб'єктам господарювання»).

Захід проводиться за участю експертів Антимонопольного комітету України (АМКУ) та відповідно до Проекту SESAR, що фінансується ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги».