Новини

Василь Кірик з робочим візитом побував у районній лікарні

З метою огляду бюджетних установ на предмет готовності до опалювального сезону, голова райдержадміністрації Василь Кірик з робочим візитом побував у районній лікарні, де ознайомився з підготовкою закладу до зими.

У підсумку Василь Кірик наголосив, що районна влада тримає на постійному контролі питання підготовки закладів бюджетної сфери до опалювального періоду.

Засідання за „круглим столом” „Безпека у ромських громадах”

Сьогодні, 22 жовтня, відбулось засідання за круглим столом „Безпека у ромських громадах Закарпатської області”, організоване правозахисною організацією „Романі черхень” та управлінням національностей та релігій Закарпатської облдержадміністрації.

Провели робочу зустріч начальник управління національностей та релігій облдержадміністрації Йосип Резеш, голова райдержадміністрації Василь Кірик та голова товариства „Романі черхень” Мирослав Горват.

В райдежадміністрації проведено чергову щотижневу нараду

21 жовтня 2019 року, голова райдержадміністрації Василь Кірик провів щотижневу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Івана Миця, керівника апарату райдержадміністрації Мирослава Свалявчика, керівників структурних підрозділів апарату та відокремлених структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень, виділено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень.

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПОСТАВИВ ЗАВДАННЯ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДВОРІЧНОГО МОРАТОРІЮ НА ПЕРЕВІРКИ ТА ВЖИТИ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ЛІМІТІВ ДЛЯ ФОП

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб – підприємців», спрямований на покращення умов для розвитку підприємництва, здійснення фізичними особами підприємницької діяльності.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів має забезпечити створення Координаційної ради з питань розвитку мікро- та малого підприємництва із залученням до її роботи представників громадських організацій, що представляють інтереси малого бізнесу.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИЙ ПОСИЛИТЬ ЗАХИСТ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВІД НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ ДОЗВІЛЬНИХ ОРГАНІВ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів» № 165-ІХ, який парламент ухвалив 3 жовтня 2019 року.

ОГОЛОШЕННЯ

Будівельне підприємство запрошує на роботу арматурників, бетонярів, монтажників з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій. Заробітна плата від 20000-22000 грн. Іногороднім надається житло. За додатковою інформацією звертайтесь у Великоберезнянську районну філію Закарпатського ОЦЗ, рекрутер тел.0313523697

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками:

- тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель;

- холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель;

- гарячої води – 16,4% житлових та 52,5% нежитлових будівель.

Цікаво, що лідерами із обладнання житлових будівель лічильниками є:

На 11-му Форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 KYIV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив бачення подальшого розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності України.

На 11-му Форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 KYIV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив бачення подальшого розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності України.

«4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними та успішними є проекти у цих сферах в країні. Також це значний поштовх для активізації економічних процесів. І цей тренд має тривати й надалі», - повідомив С. Савчук.

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності, зокрема:

  • 187 житлових будинків;
  • 185 громадських будівель;
  • 150 навчальних закладів;
  • 113 лікарень;
  • 42 дитячих садочки;
  • 5 підприємств торгівлі;
  • 3 готелі.

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, користь сертифікації полягає у можливості чітко визначити клас енергоефективності будівлі та отримати інформацію щодо:

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками катарської компанії «Nebras Power» , з якими обговорив інвестиційний потенціал «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками катарської компанії «Nebras Power» (https://nebras-power.com), з якими обговорив інвестиційний потенціал «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні.

Як відомо, Катар має потужну газову та нафтову промисловість. Водночас, відповідно до «Qatar National Vision 2030» ця країна тримає курс на диверсифікацію економіки та сталий розвиток.