Новини

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ ФІЛІЇ ДУ "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"

"Центр пробації" є неприбутковою державною установою, створеною для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України з питань пробації і безпосереднього спрямування та координації діяльності уповноважених органів з питань пробації, що належить до сфери управління Мін’юсту.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ  ФІЛІЇ ДУ "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"

ПОНАД 18,5 ТИСЯЧ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗАКАРПАТТЯ ПІДПИСАЛИ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО СЕКРЕТАРЯ ООН ЩОДО СПРИЯННЯ У ЗВІЛЬНЕННІ УКРАЇНСЬКИХ МОРЯКІВ

18 тисяч 647 учасників з понад півтора десятка громадських організацій Закарпаття долучилися до підписання листа-звернення до Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша щодо сприяння у звільненні українських моряків. Цей лист Президент Петро Порошенко вже завтра передасть Генсеку Організації Об’єднаних Націй. Сьогодні ж Глава держави зустрівся з представниками громадськості та діячами культури – ініціаторами звернення та поставив під ним свій підпис.

УРЯД ЗАХИСТИТЬ МАЛИЙ БІЗНЕС ТА СФЕРУ ІТ, – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР

Всі ініціативи щодо ведення бізнесу в Україні, які висловлює нинішній Уряд, проходять широке громадське обговорення, при цьому інтереси малого та середнього бізнесу, а також сфер зростання – передусім ІТ – завжди захищаються і будуть захищені надалі. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з центральних телеканалів, коментуючи ініціативу Міністерства соціальної політики щодо впорядкування правил використання деяких інструментів спрощення оподаткування, направлених на підтримку передусім малого бізнесу та фізичних осіб-підприємців.

Нарада з питання   оздоровлення та відпочинку дітей

19 лютого 2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення РДА заступник голови райдержадміністрації Іван Мицьо провів нараду з питання   оздоровлення та відпочинку дітей.

Нарада з питань використання природних ресурсів місцевого значення

19 лютого 2019 року під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Василя Кірика відбулась нарада з питань використання природних ресурсів місцевого значення.

МИ ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЕНЕРГЕТИЧНО НЕЗАЛЕЖНОЮ – ПРЕЗИДЕНТ ПРО ПЕРЕХІД НА СПОЖИВАННЯ ГАЗУ ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ

Президент Петро Порошенко заявляє, що у найближчі п'ять років Україна має перейти на споживання енергоресурсів власного видобутку. «Коли Путін у 2015 році традиційно перекрив газ Україні, сподіваючись, що як завжди українські Президенти і українські Прем'єри на колінах поповзуть у Росію просити з простягнутою рукою газ... Ми сказали – цього більше не буде. Ми вільні, ми незалежні, ми себе шануємо і поважаємо. І з 2015 року російського газу не беремо», – сказав Глава держави під час спілкування з жителями Калуша під час робочої поїздки до Івано-Франківської області.

Виїзний прийом громадян

20 лютого 2019 року з 9години в приміщенні Вишківської  сільської ради відбудеться особистий виїзний прийом громадян. Прийом проводитиме т.в.о. голови районної державної адміністрації Василь Іванович Кірик.

Звернення керівництва району до Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції гідності

 

20 лютого  - День  вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні .

В нашій пам’яті  назавжди закарбувалися  ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня. 

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість.    Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

Анонс

20 лютого о 14 год на базі ПТУ-33, за адресою смт Великий Березний, вул. Короленка, 10 відбудеться «Ярмарок вакансій».

 

Скористайтеся послугами:

Пропозиції вільних робочих місць та вакантні посади:

- із звичайними умовами праці;

- для громадян з обмеженою працездатністю.

 

Отримайте інформацію:

Відбувся тренінг «Підвищення рівня кваліфікації відповідальних за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»

14-15 лютого в Ужгороді відбувся тренінг «Підвищення рівня кваліфікації відповідальних за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» для відповідальних осіб районних державних адміністрацій, представників міських виконавчих комітеті, управлінь соціального захисту населення.