Новини

«СУМНІВНІ» БОРГИ ЗА ГАЗ НЕ ВПЛИВАТИМУТЬ НА СУБСИДІЮ

Незаконні донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов не братимуться до уваги управліннями соціального захисту населення під час перепризначення у травні субсидій на новий рік.
Міністерство соціальної політики України, враховуючипозицію НКРЕКП про неправомірність дій операторів газорозподільчих мереж, ініціювало зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 848. Вони передбачають право субсидіантів на автоматичне перепризначення допомоги на новий період за наявності «сумнівного» боргу за газ.

КОМЕНТАР ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЩОДО УХВАЛЕННЯ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ЗАКОНУ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ»

Президент України Петро Порошенко підпише Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», щойно документ надійде з Верховної Ради.

«Підпишу закон, щойно він надійде мені на підпис. Зауважте, що ухвалення закону ми свідомо винесли за рамки виборчої кампанії, бо насправді він не про вибори. Він про мову. Про нашу українську мову», - сказав Глава держави у коментарі щодо ухвалення цього документа.

Засідання «круглого столу» приурочене 33-ій річниці з дня Чорнобильської катастрофи

25 квітня 2019 року  в райдержадміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації  Івана Миця  проводилось засідання «круглого столу» приурочене 33-ій річниці з дня Чорнобильської катастрофи.

Чергова нарада в райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Кірика  25 квітня 2019 року, відбулася нарада за участю голови районної ради Ярослава Шукаля, заступника голови райдержадміністрації Івана Миця, керівника апарату райдержадміністрації Мирослава Свалявчика, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських, селищної рад, на якій було розглянуто ряд питань.

Відбулась районна виставка пасхальної атрибутики

Великдень-дуже велике свято, чия історія сягає сивої давнини. Це свято є важливою складовою культури для багатьох народів. Невід’ємним атрибутом Великодня є писанка. В честь цього світлого свята у Великому Березному пройшла районна виставка пасхальної атрибутики, яка давно уже стала традиційною. Участь у виставці взяли голова райдержадміністрації Василь Кірик та голова районної ради Ярослав Шукаль, районні заклади культури та громадськість краю.

Уникнення пожеж в екосистемах

Для уникнення пожеж в екосистемах  слід дотримуватись наступних рекомендацій:

- у лісопарковій зоні розпалюйте багаття тільки на спеціально облаштованих ділянках;

- не застосовуйте для розкладання вогнища легкозаймисті речовини (бензин, спирт, ацетон, тощо);

- залишайте біля багаття чергового, аби вогонь не перекинувся на дерева;

- намагайтесь не курити цигарки в лісі, не кидайте недопалки на землю;

Заява Президента України щодо чергового втручання Російської Федерації у внутрішні справи України

Указ Президента Російської Федерації щодо спрощеної процедури набуття громадянства РФ громадянами України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, це чергове безпрецедентне втручання РФ у внутрішні справи незалежної держави, брутальне порушення суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України та повне попрання своїх зобов’язань у рамках Мінських домовленостей.

ЗАКАРПАТЦЯМ ПІД ЧАС ОБЛАСНОЇ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» НАДАДУТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Державна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Управлінням захисту прав споживачів Головного Управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області 25 квітня 2019 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі для мешканців Закарпатської області.
«Гаряча лінія» діятиме у рамках виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року та з метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення.

ТРОЄ ЗАКАРПАТЦІВ ОТРИМАЛИ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ ТА «ЗОЛОТИХ ВЕДМЕДИКІВ» (+ ФОТО)

У Камінному залі облдержадміністрації троє мешканців Закарпаття отримали почесні відзнаки державного та обласного рівня. Як наголосив в.о. голови ОДА Ярослав Галас, усі троє нагороджених – поважні й відомі особистості, тому отримані нагороди – цілком заслужені.

Екскурсія у відділ прикордонної служби „Великий Березний”

Нещодавно для учнів загальноосвітніх шкіл Великоберезнянського району було здійснено туристичну екскурсію до відділу прикордонної служби "Великий Березний". Першочерговим завданням цього заходу було формування у дітей почуття гордості та поваги до свого рідного краю та людей, які, не жаліючи себе, бережуть цілісність кордонів нашої держави.