Новини

26 червня 2019 року у Великоберезнянській РДА відбулося друге засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

26 червня 2019 року у Великоберезнянській РДА відбулося друге засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під керівництвом заступника голови ради – керівника апарату районної державної адміністрації Мирослава Михайловича Свалявчика.

На порядок денний було винесено 3 питання:

Шановні роботодавці!

Беріть участь в онлайн-опитуванні, яке надасть змогу Службі зайнятості оперативно задовольнити Ваші кадрові потреби! Заповнити анкету роботодавця можна за посиланням

https://www.dcz.gov.ua/…/opytuvannya-robotodavciv-shchodo-z…                                   

ОГОЛОШЕННЯ

Для прийому і ведення обліку звернень та скарг туристів, а також надання необхідної інформації з питань туризму, управлінням економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації організовано роботу „ гарячої ” телефонної лінії за номером телефону (03135) 23-9-44 з 8.00 до 17.00 год. в робочі дні.

АНАСТАСІЯ ПЕНТЕК: «З 1 ЛИПНЯ МІНІМАЛЬНІ ПЕНСІЇ ПЕРЕРАХУЮТЬ ПОНАД 230 ТИСЯЧАМ ЗАКАРПАТСЬКИХ ПЕНСІОНЕРІВ»

У вівторок, 25 червня, у прес-центрі облдержадміністрації начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек провела прес-конференцію для представників засобів масової інформації. Керівник пенсійної служби області інформувала про перерахунок пенсій з 1 липня цього року, реорганізацію органів Пенсійного фонду України в Закарпатській області та відповіла на запитання журналістів.

УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИКОРДОННИХ ВОД УЗГОДИЛА ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ В ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИПАВОДКОВОГО ЗАХИСТУ В БАСЕЙНАХ РІЧОК УЖ ТА ЛАТОРИЦЯ

25-27 червня працюватиме Українсько-словацька комісія з питань прикордонних вод. Захід проходить у м. Вилкове, яке ще називають «Українською Венецією».

Сьогодні, 25 червня 2019 року, уповноважені урядів України та Словацької Республіки з водних питань, Ірина Овчаренко та Владімір Новак, обговорили окремі пункти порядку денного і по кожному з них узгодили відповідні рішення.

Закарпаття відвідає делегація чеських парламентарів і дипломатів (АНОНС)

25-26 червня з офіційним візитом на Закарпатті перебуватиме делегація Комітету з питань територіального розвитку, публічного адміністрування та навколишнього середовища Сенату парламенту Чеської Республіки. Очолить делегацію заступник голови Сенату Ян Горнік.

У вівторок, 25 червня, високі гості в колонному залі облдержадміністрації зустрінуться з керівництвом області та депутатами облради, відповідальними за розвиток партнерських відносин між чеськими та закарпатськими громадами.

УПРОДОВЖ ДВОХ ДНІВ, З 25 ДО 26 ЧЕРВНЯ, НА САЙТІ ПРОХОДИТИМЕ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ

Кожен охочий зможе потренуватися створювати кабінет та подавати через нього заяви до вишів. Тестування системи проходитиме з 11:00 до 17:00.

Як і торік, тестова реєстрація електронних кабінетів проводиться з метою перевірки роботи системи ЄДЕБО в умовах пікового навантаження та завершення її останніх налаштувань. Крім того, у такий спосіб вступники зможуть потренуватися у роботі з кабінетом, ознайомитися з його інтерфейсом, заповнити інформацію у відповідних полях, а також спробувати подати тестові заяви до закладів.

"НАФТОГАЗ" ОГОВТАВСЯ – ГАЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ СТАЄ ДЕШЕВШИМ

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана державна компанія НАК «Нафтогаз України» переглянула визначену ним раніше ціну газу на червень. Блакитне паливо для українців здешевшало на 919 гривень.

Роздрібна ціна газу для населення в червні становить 7 631 грн за тис. куб. м замість попередньо виставленої Нафтогазом на червень ціни 8 550 грн за тис. куб. м.

ІНВЕСТУЙТЕ В УКРАЇНУ ЧАС, ГРОШІ, ІДЕЇ – ГЛАВА ДЕРЖАВИ НА ЗУСТРІЧІ З БІЗНЕСОМ

Президент Володимир Зеленський закликав представників бізнесу інвестувати в розвиток України.

«Півроку тому я вирішив інвестувати в Україну найдорожче, що в мене є, – це мій час. Закликаю вас робити так само. Інвестуйте в Україну час, гроші, ідеї. Змінимо Україну разом», – сказав Глава держави під час форуму «Діалог бізнесу та влади», який відбувся у Києві 20 червня.

ЗА 3-4 РОКИ УКРАЇНА МОЖЕ УВІЙТИ В ТОП-10 РЕЙТИНГУ СВІТОВОГО БАНКУ DOING BUSINESS – ПРЕЗИДЕНТ НА ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕСУ

Команда Президента України Володимира Зеленського докладе максимум зусиль, щоб у найближчі 3-4 роки Україна увійшла до першої десятки рейтингу Світового банку Doing Business. Про це Глава держави заявив під час форуму «Діалог бізнесу та влади» 20 червня у Києві.

Він також повідомив, що було проведено інвентаризацію президентських указів і скасовано документи, які стримували розвиток економіки.