Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Згідно із Законом України "Про звернення громадян" громадяни мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, установ, організацій, підприємств, незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх конституційних прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" районна державна адміністрація надає можливість громадянам звертатись до керівництва, посадових осіб райдержадміністрації через глобальну мережу Інтернет.
Для звернення необхідно надіслати на електронну адресу районної державної адміністрації rda@vberez.gov.ua   електронного листа у форматі doc, rtf, txt. Форма звернення - довільна. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги прохання чи вимоги.
Мусимо попередити, що Ваш лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо відповідної реєстрації та надання відповіді протягом 30 діб. Інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді, може бути взята до відома представниками влади.
З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, а також зменшення потоку письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах  згідно із Законом України “Про місцеві та державні адміністрації” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю  апарату районної державної адміністрації запроваджено телефон довіри. Жителі району зможуть зателефонувати за номером 2-18-52, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію. Всі дзвінки будуть зареєстровані працівниками сектору  і подані на розгляд керівництву райдержадміністрації для вжиття заходів та вирішення.

 

 

 

Розпорядження голови державної адміністрації 24.02.2014 року № 30 ,,Про затвердження нормативно-правових актів з питань проведення особистого прийому громадян та розгляду звернень громадян"

 

 

 

 


 
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА