Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
Інформація
щодо участі Великоберезнянської райдержадміністрації
 у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація»

 

За ініціативи Головного управління державної служби України та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. N 933 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація»,  із змінами і доповненнями, в органах виконавчої влади проводиться Всеукраїнський конкурс „Приязна адміністрація”.
Метою Конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду роботи органів виконавчої влади з громадськістю, заохочення і стимулювання органів виконавчої влади, які надають послуги на високому професійному рівні.


 Завдання Конкурсу:


- Удосконалення роботи органів виконавчої влади з громадськістю щодо поліпшення якості послуг та своєчасності їх надання;
- Підвищення рівня відкритості та прозорості у діяльності органів виконавчої влади;
- Спрямування роботи державних службовців на задоволення потреб громадян, формування високого рівня особистісних, професійних та етичних якостей державних службовців.
Переможцем Конкурсу визнається орган виконавчої влади, яким досягнуто найкращих результатів у питаннях роботи з громадськістю, доступності, зручності, відкритості та своєчасності надання послуг.
Враховуючи особливості функціональних повноважень органів виконавчої влади та їх організаційно-правовий статус Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:
- центральні органи виконавчої влади;
- територіальні органи центральних органів виконавчої влади;
- Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації;
- районні, районні у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації.
Конкурси за номінаціями проводяться паралельно.
Інформація про Конкурс розміщена на веб-сайті Головдежслужби (www.guds.gov.ua) та на веб-сайті Управління державної служби Головного управління державної служби України в Закарпатській області (http://guds.gov.ua/sub/zakarpatska/) Всеукраїнський конкурс „Приязна адміністрація”.
Довідки з питань організаційно-методичного забезпечення проведення Конкурсу в номінаціях:
-          територіальні органи центральних органів виконавчої влади;
-           районні державні адміністрації

за адресою: м. Ужгород, пл.Народна 4, к.128
         Контактна особа: Ревська Ніна Петрівна, завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Управління державної служби Головного управління державної служби України в Закарпатській області, тел. 8 (0312) 61-70-95.

           Інформуємо громадськість району, що відповідно до розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 21 серпня 2009 року №249 „Про участь у конкурсі”,  районна державна адміністрація  затвердила заходи щодо впровадження ефективних форм і методів роботи для забезпечення доступу кожного громадянина до інформації щодо діяльності органу та покращення якості надання державних послуг та  вирішила брати участь у Конкурсі  „Приязна адміністрація” серед районних державних адміністрацій.
 Інформація щодо участі  райдержадміністрації у Конкурсі  буде розміщена на веб-сайті Великоберезнянська районна держадміністрація (www.vberez.gov.ua) та на сторінках районної газети „Карпатська зірка”.
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА