Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
круглий стіл на тему

 „Здійснення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області

 

 

 

13 червня 2018 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з Департаментом соціального захисту населення ОДА та громадською жіночою організацією «Веста» проведено «круглий стіл» на тему протидії торгівлі людьми.  На заході, що відбувся у малому залі РДА, були присутні представники поліції, державної міграційної служби, відділів та управлінь райдержадміністрації.  Мета заходу: активізація та планування роботи в напрямку виявлення, надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, проведення інформаційних кампаній.

Голова ЗГЖО «Веста» Інна Сабадош інформувала учасників про реалізацію проекту Міжнародної організації з міграції  Здійснення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області”.

Експерт проекту Андрій Вишняк проаналізував стан виконання районних програм впровадження молодіжної, сімейної, демографічної та гендерної політики на 2016-2020 роки. Депутат Закарпатської обласної ради наголосив, що особливу увагу слід приділяти інформуванню громадян працездатного віку щодо небезпек, пов’язаних з нелегальним працевлаштуванням. Такі лекції для безробітних громадян регулярно проводяться у Великоберезнянському центрі зайнятості населення, плакати з номером гарячої лінії з протидії торгівлі людьми надані управлінням соціального захисту населення секретарям сільських рад району; також усі суб’єкти взаємодії  постійно долучаються до просвітницьких заходів.

За підсумками ”круглого столу” заступник голови райдержадміністрації  Іван Мицьо озвучив пропозиції та напрацювання для активізації роботи з виявлення постраждалих від торгівлі людьми, здійснення інформаційних кампаній. Відповідні доручення будуть розглянуті на черговому засіданні районної координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку,  запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

 Кожен, хто від’їжджає на роботу за межі держави, повинен отримати достовірну інформацію про майбутню роботу та умови життя за кордоном. Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном людина має подбати про власну безпеку. Саме через легковажність та недостатню проінформованість про реалії працевлаштування за кордоном люди опиняються в скрутних ситуаціях.

Для того, щоб отримати матеріальну допомогу від держави, громадянину потрібно звернутися до районного управління соціального захисту населення, або до департаменту соціального захисту населення обласної адміністрації за отриманням  статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми.

          

Управління соціального захисту

населення Великоберезнянської РДА

 

 

 


 

 

 

 

Оголошення

 

На базі Громадської організації  «Ла Страда-Україна» діє дві «гарячі» лінії:  

 

-                             національна дитяча «гаряча лінія», яка працює за безкоштовним номером 0800500225 (зі стаціонарного терефону) та безкоштовним номером 116111 (з мобільних). Лінія працює по буднях  з 1200 до 2000 та в суботу – з 1200 до 1600;

-                             національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації , яка працює за безкоштовним номером 0800500335 (зі стаціонарного терефону) та безкоштовним номером 116123 (безкоштовно з мобільних телефонів).
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА