Пошук

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при районній державній адміністрації

 

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Великоберезнянській районній державній адміністрації відбудуться 11 вересня 2017 року в малому залі райдержадміністрації.

На чергових два роки належить сформувати новий склад Громадської ради. Рішення про утворення Громадської ради при Великоберезнянській районній державній адміністрації приймається на установчих зборах.

         До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

Для входження до нового складу громадської ради відповідно до Положення, необхідно подати такі документи:
1. Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства із вказанням бажання увійти до складу Громадської ради при райдержадміністрації та дозволу на використання персональних даних в документації Громадської ради;
2. Рішення інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);
3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (обсягом до 1 сторінки в паперовій та електронній формах);
4. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (свідоцтво про реєстрацію чи виписка з державного реєстру та статут);
5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (1-2 сторінки на папері і в електронному форматі).
6. Фото керівника організації та представника, делегованого до складу Громадської ради (тільки в електронному форматі .jpg).
7. Контактні дані представника організації: телефон, e-mail, поштова адреса, skype (тільки в електронній формі).
Документи для участі в установчих зборах громадської ради при райдержадміністрації належить на паперовому носії подати в строк до 5 вересня з можливістю доповнення до 10 вересня 2017 року, членові ініціативної групи Іванцуській Наталії Юріїівні за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 27,  каб. 209.

 
Усi новини

Всі новини

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА