Поиск

Главное меню

мімчсмсм


30 ноябрь 2018
Москаль: «Земельна ділянка разом із трубопроводом була передана в оренду «ПрикарпатЗахідтрансу» ще в 2010 році» (+ ДОКУМЕНТИ)

Демонтаж продуктопроводу на Закарпатті, про який розповіли журналісти одного з центральних телеканалів, став можливим на підставі рішень, що були прийняті вісім років тому.


 

 

 

 

 

 

 
16 ноябрь 201815 ноябрь 2018
Оголошення

18 листопада 2018 року вільна безкоштовна екскурсія пройде у Великому Березному, на тему: «Великий Березний. Перша світова війна» - збір бажаючих на площі біля райдержадміністації о 14.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14 ноябрь 2018
Податкова знижка

А ви знали, що громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, мають право на податкову знижку? Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

Як же отримати податкову знижку? Для цього необхідно зробити наступні кроки:

- оплатити навчання та зберегти квитанцію для податкової про оплату;

- отримати від роботодавця довідку про доходи;

- до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;

- подати документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.

З метою поширення інформації про умови та порядок отримання податкової знижки, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області розпочато інформаційну кампанію у ході якої, в першу чергу, у закладах світи області будуть розміщені плакати з детальною інформацією про право на податкову знижку.

 

 

 

 

 

 
13 ноябрь 2018
Українські вчені повертаються до експедиційних досліджень Південного океану

13 листопада група українських вчених вперше після 17-річної перерви вирушає в дослідницьку експедицію з вивчення стану Південного океану. До команди ввійдуть науковці Національного антарктичного наукового центру МОН України, Українського наукового центру екології моря та Інституту геофізики НАНУ.

 

 
13 ноябрь 2018
Закарпаття долучилося до Всеукраїнського дня молитви за сиріт

Благодійний концерт до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт відбувся днями у приміщенні Закарпатської обласної філармонії. Свої таланти там демонстрували вихованці дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей області та Чинадіївського дошкільного навчального закладу (дитячого будинку) інтернатного типу.

Захід відбувся за сприяння асоціації «Закарпаття без сиріт» та Служби у справах дітей Закарпатської ОДА, а долучилися до нього духівництво і громада міста Ужгород.

 

 
Архив анонсов

Все новости

Все новости

Разработано ЗАО "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА