Поиск

Главное меню

мімчсмсм


7 июль 2017
В Україні спалахи захворювання на кір. Медики закликають негайно пройти щеплення
Як інформує МОЗ, з початку року  в Україні зросла кількість зареєстрованих випадків захворювання на кір. Різкий підйом захворювання відбувся у липні:  на кір захворіли 473-и людини, що подвоїло кількість захворівших з початку року збільшивши їх до 962-х. Всього за шість місяців цього року в Івано-Франківській області зареєстровано 520 випадків кору, ще 344 випадки – в Одеській, 48 – в Тернопільскій, 11 – в Дніпропетровській,  9 – в Вінницькій, 8 – в Черновецькій.  Двоє дітей (2-х и 3-х років), які не були щеплені, померли від пневмонії після кору в Одеській обласній дитячій лікарні. 


30 май 2017
Про проведення кущового огляду колективів художньої самодіяльності клубних закладів сіл: Р. Пастіль, К.Пастіль, Б.Пастіль, Р. Мочар, М.Березний, Завосина, Чорноголова, Смерекова, Буківцьова та Мирча

Цієї неділі, 28 травня 2017  року зал будинку культури   с. Чорноголова був  вщент  заповнений мешканцями села  та  гостями-поціновувачами   мистецтва, співу та танцю,  адже   тут  зїхалися   учасники  художньої  самодіяльності  клубних  закладів   сіл: Р. Пастіль, К.Пастіль, Б.Пастіль, Р. Мочар, М.Березний, Завосина, Чорноголова, Смерекова, Буківцьова та Мирча, які  дарували громадськості   щасливі  миті  спілкування  з  прекрасним.  
 Трьохгодинна програма кущового огляду колективів  художньої самодіяльності не залишила байдужими жодного глядача. Чудові  виступи  читців  художнього слова, відмінний вокал, гумор, чарували глядачів своєю колоритністю та неповторністю. Це результат немалої щоденної праці художніх керівників вищезгаданих клубних  закладів.
 Слід відмітити вокальні колективи, які демонстрували високий рівень пісенного мистецтва це: дитячий  вокальний  ансамбль «Дзвоник» та вокальний  ансамбль «Жива вода»  БК с. Чорноголова, керівник- Юлія  Бабич, жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» клубу с. Мирча, керівник- Наталія Лешко, вокальний  дует клубу с. Смерекова,  вокальний колектив «Струмочок» клубу с. Б. Пастіль, керівник –Марія Ковач,  вокальний ансамбль «Розточаночка» клубу с. Р. Пастіль, керівник- Іванна Палетич, дитячий вокальний колектив «Джерельце» клубу с. Буківцьово, керівник - Оксана Шевченко, вокальний  квартет «Мочеряночка» клубу с. Р. Мочар, керівник-Віра Хававка,  вокальний колектив «Берізка»  клубу с. Завосина,  керівник - Наталія  Поляк,  вокальний  колектив «Калина» клубу  с. К. Пастіль, керівник-Ганна Керецман.
Учасники цих колективів   зачарували неймовірно-приємними голосами глядачів. А учасники драматичних колективів з Смерекової,  Б. Пастелі, К.  Пастелі та Чорноголови показали акторську гру та вміння перевтілюватись в запропонований образ.
У приміщенні  клубного закладу була розгорнута виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва: різьба по дереву, художня виставка  та картини  самодіяльних  художників-це близько  90  робіт.
Жителі села Чорноголова мали можливість отримати незабутні враження від почутого та побаченого, пропагувати українську культуру, збагатитись духовно та добре відпочити. А  в  знак подяки  дарували артистам  гучні  оплески.
  Добрі слова вдячності аматорам сцени та працівникам вищезгаданих клубних установ також сказали присутні на огляді: Неля  Глодан - начальник  відділу  культури  райдержадміністрації, Валентина Цимбалюк та Марина Жганич-методисти  районного будинку  культури.

 

 

 

 

 

 

 
30 май 2017
Про участь самодіяльного художника - Магдалини Березанич у обласному семінарі-пленері «Ужгород травневий

Цими днями  на базі обласного організаційно-методичного центру культури відбувся обласний семінар-пленер «Ужгород травневий», у якому взяли участь понад 20 художників області, серед  яких  вкотре  продемонструвала  свою  майстерність  і  Магдалина  Березанич- самодіяльний   художник   з  Великого  Березного.
Слід  відмітити,  що  Магдалина  Степанівна   почала  активно  займатися живописом, коли їй було вже далеко за 50 і з’явилося багато вільного часу. Каже, що в серці відчула пустоту, яку потрібно було чимось заповнити. Так все і почалося. Проте, зізнається, з дитячих років любила малювати і це захоплення пройшло через усе її життя. Нині вона на пенсії,  цілком віддається малюванню, отримує від цього справжню насолоду. Мистецтво дає їй можливість не старіти і духовно збагачуватися.
   Улюблені жанри художниці – пейзаж і натюрморт. У зображенні природи вона намагається досягти якомога більшої схожості, реалістичності, максимально наблизитися до натури. Тому вона любить працювати на природі, вчиться у неї, саме тому  з  великим  задоволенням  бере   участь у даних  пленерах.26 май 2017
До відома громадян!

  Якщо у вас виникли проблеми правового характеру, звертайтесь до фахівців «Великоберезнянське бюро правової допомоги» Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де  населення зможе отримати як правові консультації так і вторинну правову допомогу .

Відділ «Великоберезнянське бюро правової допомоги» знаходиться за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка 27, 1 поверх, каб. 114.

Тел. (03135) 2-34-07

 

 

 

 

 

 

 
26 май 2017
Чергова партія закарпатських резервістів пройде навчальні збори у бойовій бригаді

На початку червня із Закарпатського обласного військового комісаріату на навчальні збори до 10 окремої механізованої бригади відправляться резервісти оперативного резерву першої черги. Більшість з них мають досвід участі в антитерористичній операції на сході України. Відправка відбудеться відповідно до Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України на навчальні збори протягом 2017 року.

Тридцятиденні збори сплановано провести у два етапи:

- перший етап, тривалістю 15 діб, проводитиметься з метою удосконалення (відновлення) навченості резервістів за військово-обліковими спеціальностями під час індивідуальної підготовки: офіцерів-резервістів – на відповідних курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації при ВВНЗ, резервістів дефіцитних спеціальностей сержантського і рядового складу – у навчальних центрах. Резервісти недефіцитних спеціальностей та ті, що були звільнені у кінці 2016 року підготовку будуть проходити безпосередньо у військовій частині;

- другий етап, тривалістю 15 діб, який проводитиметься у складі основних бойових штатних підрозділів бригади безпосередньо під час відновлення її боєздатності на визначеному загальновійськовому полігоні.

До участі у навчальних зборах в обов’язковому порядку залучаються резервісти вказаної військової частини. Крім цього резервісти інших військових частин також мають нагоду відновити свою військову майстерність та зустрітися з бойовими побратимами.

 

 

 

 

 

 

 
26 май 2017
У Закарпатському обласному військовому комісаріаті роз’яснили умови призову офіцерів на військову службу

 

Найближчим часом в Україні розпочнеться призов офіцерів запасу, які отримали військові звання, закінчивши відповідні військові кафедри. Деталі майбутнього призову роз’яснили у Закарпатському обласному військовому комісаріаті.

- Призову підлягатимуть ті офіцери, які отримали офіцерські звання, закінчивши відповідні кафедри військової підготовки та перебувають в запасі, - зазначив військовий комісар області полковник Богдан Череміський. - Військові будуть проходити відповідну військову службу офіцерів запасу за призовом. При цьому призову не підлягають офіцери запасу, які вже проходили військову службу.

Так, за рішенням Міністра оборони України (з оформленням наказу по особовому складу) у 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок. Відповідно до наказу МОУ №170 від 10.04.2009 року № 170 строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складатиме 18 місяців.

 

 

 

 

 

 
Архив анонсов

Все новости

Все новости

Разработано ЗАО "Софтлайн" © Великоберезнянська РДА