Search

Main menu

мімчсмсм


20 september 2017
Прокуратура інформує

Процесуальним прокурором Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури  повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 115 КК України, за  фактом вбивства, яке мало місце 11 серпня 2017 близько 3-ї години ночі в с.Мирча Великоберезнянського району щодо  громадянку К., який в ході виниклої сварки по місцю проживання потерпілого наніс 2 удари кіркою в область голови потерпілого внаслідок яких наступила смерть.
 Вказану особу затримано в порядку ст.208 КПК України  та направлено клопотання до районного суду про обрання  запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

 

 
20 september 2017
Прокуратура ынформує

Великоберезнянським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України, а саме: сприяння в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, зокрема надання засобів на усунення перешкод, вчинене, щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб.
  Зокрема, обвинувачений отримав від невстановленої досудовим розслідуванням особи нелегальних мігрантів для безпосереднього незаконного переправлення через державний кордон України в Словацьку Республіку.
  В подальшому, 12 квітня 2017 року, прибувши в лісовий масив, околиці с.Стричава, Великоберезнянського району, Закарпатської області,  обвинувачений у відповідності до попередньої злочинної домовленості із невстановленими досудовим розслідуванням особами, отримав від співучасників одну групу нелегальних мігрантів у загальній кількості 4-ох осіб (3 особи гр. В’єтнаму та 1 особа гр. Індії), з метою організації подальшого їх незаконного переправлення через державний кордон України, в тому числі забезпечивши безперешкодне слідування групи мігрантів через інженерно-загороджувальні споруди державного кордону України.
 Супроводжуючи   групу нелегальних мігрантів за участі невстановлених осіб прибули до лінії державного кордону України, зокрема дістались до паркану загороджувальних інженерно-технічних споруд державного кордону України зі Словацькою Республікою на ділянці 84 прикордонного знаку лінії державного кордону України в Словацьку Республіку, на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Княгиня» Чопського прикордонного загону.
 Після цього, діючи з метою незаконного переправлення мігрантів через державний кордон України,  обвинувачений спільно із невстановленими досудовим розслідуванням особами, шляхом розтягування ниток дроту, утворивши у загороджувальному паркані пролаз, допомогли вказаним нелегальним мігрантам незаконно подолати таку загороджувальну інженерно-технічну споруду на лінії державного кордону України та спільно із невстановленими досудовим розслідуванням особами, вказали мігрантам маршрут їх подальшого незаконного слідування, після чого спільно з ними попрямували в напрямку Словацької Республіки.
 Надалі, 13 квітня 2017 року близько 18 години 40 хвилин прикордонною поліцією Словацької Республіки на напрямку 84 прикордонного знаку лінії державного кордону України в Словацьку Республіку в районі населеного пункту Ковбасово Словацької Республіки, на відстані 7 км., від державного кордону України було затримано обвинуваченого спільно із одним громадянином В’єтнаму.   

 

 

 
20 september 2017
Здійснюється системна робота у сфері дотримання вимог бюджетного законодавства про пайову участь у бюджет Малоберезнянської сільської ради

 Великоберезнянським відділом Ужгородської місцевої прокуратури  здійснюється  системна робота у сфері дотримання вимог бюджетного законодавства про пайову участь у бюджет Малоберезнянської сільської ради.
 Так, Великоберезнянським районним судом задоволено 2 позови Ужгородської місцевої прокуратури  та визнано укладеними договори про пайову участь (внесок) замовників у створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сіл територіальної громади Малоберезнянської сільської ради Великоберезнянського району на суму 50 тис. грн. Наразі  судові рішення набрали законної сили та  виконані відповідачами в повному обсязі.
  Крім цього, робота на вказаному напрямку триває, готуються  2 позовні заяви аналогічну змісту на суму близько 16 тис.грн.

 

 

 

 

 

 

 
13 september 2017
Великий Березний отримав новий автомобіль екстренної медичної допомоги

Сьогодні, новий автомобіль швидкої медичної допомоги передали станції екстреної медицини смт Великий Березний. Ключі від карет швидкої допомоги медикам вручив голова районної державної адміністрації Василь Симочко та заступник голови районної державної адміністрації Іван Мицьо.

Оновили автопарк високопрохідним, повнопривідним автомобілем, призначеним для гірської місцевості в рамках реалізації спільного проекту Міністерства охорони здоров’я та Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

За рахунок коштів позики Світового банку та співфінансування з обласного бюджету загалом для Закарпаття закуплено 22 спеціалізовані автомобіля швидкої допомоги на загальну суму 1 млн. 748 тисяч доларів США.

 

 

 

 

 
13 september 2017
У суботу в Ужгороді влаштують «Свято лісу»

Цієї суботи, 16 вересня, в Ужгороді, з нагоди Дня працівників лісового господарства, відбудеться масштабне свято.

 13 september 2017
Закарпатців запрошують до участі в конференції «Три "Т" у туризмі»

19 вересня у рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті, в Ужгороді відбудеться Міжнародна науково-практична конференція: «Три «Т» у туризмі».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Announces archive

All news

All news

Created by "Softline" (Ukraine) © Великоберезнянська РДА