Search

Main menu

мімчсмсм


22 january 2018
Москаль: «Паводкові хвилі пройшли за межі Закарпаття на територію Угорщини та Словаччини»
 

Максимальний рівень води в найбільших річках Закарпаття покинув територію області й зараз проходить по Угорщині та Словаччині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
19 january 2018
Відзначення Дня Соборності та 72 річниця утворення Закарпатської області

Великоберезнянщина  готується до відзначення 22 січня Дня Соборності та 72 річниця утворення Закарпатської області. Перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Шелемон за дорученням голови райдержадміністрації провів робочу нараду щодо підготовки та проведення в районі державного свята. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час засідання Вадим Шелемон дав низку доручень та завдань щодо організації святкування Дня Соборності та 72 – ї річниці утворення Закарпатської області на Великоберезнянщині. Урочисті заходи триватимуть протягом тижня.
Зокрема, в бібліотеках Великоберезнянщини заплановано проведення тематичних виставок. Для патріотичного виховання молоді в школах району пройде Єдиний урок «Подія, що пережила час».
22 січня в малому залі  о 9 годині пройде засідання за «круглим столом», з нагоди вікопомних подій. У заходах візьмуть участь керівники району, селища, представники політичних партій та громадськості. У цей день на будівлях державних установ, закладів освіти, підприємств та організацій підніметься Державний прапор України.
22 січня у церквах різних конфесій пройдуть молебні в ім'я процвітання України, підвищення благополуччя та добробуту Українського народу.
Як зазначив Вадим Шелемон, гідне відзначення на території району Дня Соборності та 72 річниця утворення Закарпатської області.сприятиме консолідації суспільства, зміцненню єдності людей навколо ідеї соборної української держави, утвердженню ідеалів свободи і демократії, вихованню у громадян почуття національної гідності.

 

 

 

 

 

 


 

 
19 january 2018
Показник захворюваності на грип та ГРІ в області знаходиться нижче епідемічного порогу

Повідомила  завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)  та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія ТИМЧИК,  згідно даних рутинного епіднагляду на минулому тижні спостереження (з 08.12. по 15.12. п.р.) показник захворюваності на грип та ГРІ  в області становить 276,4 на 100 тисяч населення, та знаходиться нижче епідемічного порогу на 12,6%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
19 january 2018
На Донеччині в результаті обстрілу бойовиків загинули троє бійців 128 гірсько-піхотної бригади

 У ніч на понеділок (18.12) бойовики так званої днр обстріляли з артилерійських гармат позиції українських військових поблизу Зайцевого на Донеччині, де зараз тримають оборону бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.


 

 

 

 

 

 
18 january 2018
Закарпатців просять долучитися до акції «Напиши листа світові»
»

 Небайдужі жителі міста Кривий Ріг під керівництвом члена Національної спілки журналістів України Любові Скиби та доктора філософських наук Тетяни Цимбал започаткували проект «Напиши листа світові», в якому звертаються до мешканців усіх країн світу, до правителів, урядів, релігійних лідерів: «Ми, українці, звертаємось до всіх, кому потрібен мир, допомогти нам, відтак собі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
18 january 2018
Заступник керівника області взяв участь у позачерговому засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій
 

17 січня в ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, в режимі відеоконференції, відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) щодо ускладнення погодних умов в Україні вже найближчої доби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Announces archive

All news

All news

Created by "Softline" (Ukraine) © Великоберезнянська РДА