Search

Main menu

мімчсмсм


26 may 2017
До відома громадян!

  Якщо у вас виникли проблеми правового характеру, звертайтесь до фахівців «Великоберезнянське бюро правової допомоги» Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де  населення зможе отримати як правові консультації так і вторинну правову допомогу .

Відділ «Великоберезнянське бюро правової допомоги» знаходиться за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка 27, 1 поверх, каб. 114.

Тел. (03135) 2-34-07

 

 

 

 

 

 

 
26 may 2017
Чергова партія закарпатських резервістів пройде навчальні збори у бойовій бригаді

На початку червня із Закарпатського обласного військового комісаріату на навчальні збори до 10 окремої механізованої бригади відправляться резервісти оперативного резерву першої черги. Більшість з них мають досвід участі в антитерористичній операції на сході України. Відправка відбудеться відповідно до Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України на навчальні збори протягом 2017 року.

Тридцятиденні збори сплановано провести у два етапи:

- перший етап, тривалістю 15 діб, проводитиметься з метою удосконалення (відновлення) навченості резервістів за військово-обліковими спеціальностями під час індивідуальної підготовки: офіцерів-резервістів – на відповідних курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації при ВВНЗ, резервістів дефіцитних спеціальностей сержантського і рядового складу – у навчальних центрах. Резервісти недефіцитних спеціальностей та ті, що були звільнені у кінці 2016 року підготовку будуть проходити безпосередньо у військовій частині;

- другий етап, тривалістю 15 діб, який проводитиметься у складі основних бойових штатних підрозділів бригади безпосередньо під час відновлення її боєздатності на визначеному загальновійськовому полігоні.

До участі у навчальних зборах в обов’язковому порядку залучаються резервісти вказаної військової частини. Крім цього резервісти інших військових частин також мають нагоду відновити свою військову майстерність та зустрітися з бойовими побратимами.

 

 

 

 

 

 

 
26 may 2017
У Закарпатському обласному військовому комісаріаті роз’яснили умови призову офіцерів на військову службу

 

Найближчим часом в Україні розпочнеться призов офіцерів запасу, які отримали військові звання, закінчивши відповідні військові кафедри. Деталі майбутнього призову роз’яснили у Закарпатському обласному військовому комісаріаті.

- Призову підлягатимуть ті офіцери, які отримали офіцерські звання, закінчивши відповідні кафедри військової підготовки та перебувають в запасі, - зазначив військовий комісар області полковник Богдан Череміський. - Військові будуть проходити відповідну військову службу офіцерів запасу за призовом. При цьому призову не підлягають офіцери запасу, які вже проходили військову службу.

Так, за рішенням Міністра оборони України (з оформленням наказу по особовому складу) у 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок. Відповідно до наказу МОУ №170 від 10.04.2009 року № 170 строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складатиме 18 місяців.

 

 

 

 

 

 
18 may 2017
Ринок праці Закарпаття потребує кваліфікованих робітників

На Закарпатті відчувається дисбаланс між попитом робочої сили та пропозицією, адже молодь здебільшого прагне отримати вищу освіту, а ринок праці сьогодні потребує професійних робітничих кадрів. Тож фахівці служби зайнятості  нині працюють над тим, аби зорієнтувати молодих людей у виборі майбутньої професії та стати затребуваним та успішним фахівцем.  Про це під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
18 may 2017
Вітання з Днем вишиванки

Цього року Україна вже одинадцятий раз відзначає унікальне українське свято – Всесвітній День Вишиванки.

Вишиванка – це наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона зберігає коріння української нації, ідентичність, розуміння себе.

Вишиванка – це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Це генетичний код української нації.

Вишиванка – це символ єдності українців. Різноманітна у вишивці, але єдина за духом, українська вишита сорочка єднає українців від Галичини до Донбасу, від Волині до Криму.

Нехай Українська вишиванка дасть нам мудрість наших пращурів та благословить на служіння Богу та Україні.

 

 

Голова райдержадміністрації                                            Василь Симочко

 

 

 

 

 

 

 

 
18 may 2017
Це історичний день для України та Євросоюзу – Президент взяв участь в церемонії підписання документу про запровадження безвізового режиму з ЄС

 Це історичний день для України та Євросоюзу – Президент взяв участь в церемонії підписання документу про запровадження безвізового режиму з ЄС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Announces archive

All news

All news

Created by "Softline" (Ukraine) © Великоберезнянська РДА