Search

Main menu

мімчсмсм


3 april 2017
Зміни у війську: закарпатські учасники АТО можуть укладати контракти без підготовки у навчальних центрах

 

 

Закарпатські учасники антитерористичної операції можуть повернутись на службу                      до військових частин 128 бригади, а також інших військових частин перелік яких визначений Генеральним штабом Збройних Сил України без повторної підготовки у навчальних центрах.                  Таке рішення, зважаючи на звернення бажаючих укласти контракт зі Збройними силами України, прийнято Начальником Генерального штабу у березні 2017 року.

Про нові умови укладання контрактів та потенційні можливості розповів військовий комісар Закарпатської області полковник Богдан Череміський.

- Дійсно, зважаючи на чисельні звернення бажаючих вступити на військову службу                       за контрактом у 128 бригаду та інші військові частини, командування максимально спростило умови і сьогодні вони є найбільш сприятливими для всіх охочих і унікальними для всього війська, - зазначив він. – Одним із факторів, який стримував багатьох колишніх військових із чималим бойовим досвідом від підписання контракту була необхідність проходити перепідготовку в навчальних центрах.

Як зазначив військовий комісар, у перепідготовці були як позитивні, так і негативні сторони. Так з одного боку два-три місяці у навчальному центрі давали потенційним контрактникам додатковий досвід, закріплювали вже набуті знання та давали нові. З іншого - після проведення підготовки у бійців не було гарантії, що вони потраплять саме в той підрозділ, в якому вони планували служити, підписуючи контракт.

- На сьогодні такої перепони вже немає і всі бажаючі, які хочуть повернутися до підрозділів, де проходили службу під час однієї з черг часткової мобілізації, мають змогу служити за своєю військово-обліковою спеціальністю вже з першого дня підписання контракту, без проходження перепідготовки в навчальному центрі, - наголосив полковник.

Крім того він наголосив на якісних змінах, які відбуваються в українському війську.

- Зараз військова служба за контрактом - така ж робота, як і всі інші, зі своїми гарантіями та перспективами. Звичайно, це не сидіння за комп’ютером в офісі чи щось типу того, є свої труднощі. Проте, якщо людина має ясний розум і бажання працювати, змінюючи щось у вітчизняній армії, підвищуючи обороноздатність держави та захищати мир на її території, досягти можна чимало. Наші Збройні сили постійно реформуються, переймаючи позитивний закордонний досвід, тож постійно потрібні якісні кадри – від солдата-стрільця                до генерала.

Як повідомив Богдан Череміський, передусім кадрами намагаємося забезпечити військові підрозділи, які дислокуються на території Закарпаття.

- Ми активно працюємо над поповненням славної 128 бригади та її підрозділів. Чимало закарпатських учасників АТО саме у складі цієї бригади пройшли гарячі точки                 на Сході країни, були відзначені державними нагородами за мужність. Тож ми раді були                 б бачити їх знову у складі частини, бо хто як не вони може передати бойовий досвід і навики новачкам.

За роз’ясненням умов укладання контрактів зі Збройними силами України, інформацією підрозділів, до яких можна вступити на службу та забезпечення військовослужбовців завжди можна звернутись до Закарпатського обласного військового комісаріату чи військкомату в будь-якому районі області.

 

 

 

 

29 march 2017
НА ЗАКАРПАТТІ В РАМКАХ АКЦІЇ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" ЗБИРАТИМУТЬ КОШТИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

В УЖГОРОДІ ОГОЛОСИЛИ ПРО СТАРТ АКЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» – «ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ДИТИНИ», А ТАКОЖ ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕАНІМАЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ, КОШТИ НА ЯКЕ ЗБИРАЛИ ТОРІК.

Цього разу збиратимуть допомогу для лікування діток з вадами зору, а таких на Закарпатті – кожна десята дитина. 

У ході акції волонтери збирали кошти під час масових заходів, були розміщені спеціальні скриньки для внесків і у медичних та освітніх установах, вищих навчальних та торгівельних закладах, кошти перераховувалися трудовими колективами лікувально-профілактичних закладів, облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, обласних установ та організацій тощо.

За результатами проведення благодійної акції торік в області було зібрано 309 538,66 тисяч гривень. На зібрані в області кошти  закуплено і передано Обласній дитячій лікарні м. Мукачево реанімаційне обладнання: монітор пацієнта ЮМ-300-15 (базова конфігурація) – 1 шт.; монітор пацієнта ЮМ-300-10 (базова конфігурація) – 2 шт.; перфузор Компакт. Шприцевий інфузійний насос – 1 шт; шприц Перфузор 50 мл. з голкою для забору медикаментів – 258 шт.

Як розповіла заступник голови правління ВБФ “Серце до серця», обласний представник фонду у Закарпатській області Яна Сидор, цього року за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів у період з 9 березня по 9 квітня проходитиме ХIІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Цього року Всеукраїнський благодійний фонд збиратиме кошти для дітей з вадами зору. Всі зібрані кошти в межах області буде витрачено на закупівлю медичного обладнання в офтальмологічне відділення Обласної дитячої лікарні.

В рамках акцій по всій Україні пройде марафон «Біжу заради здоров’я дітей», також організується «Містечко добрих сердець» на підтримку дітей з вадами зору. Крім того, у фінал акцій триватиме масовий збір коштів у всіх містах Закарпаття. Організаційною та волонтерською роботою зазвичай займаються закарпатські студенти. Тут співпрацю забезпечує Студентська рада Закарпатської області.

Євген Жупан, головний лікар Закарпатської обласної дитячої лікарні м. Мукачево подякував за допомогу благодійному фонду та усім, хто долучається до акції. За його словами, придбане обладнання буде працювати у відділеннях інтенсивної реанімації, де лікуються найскладніші випадки у важкохворих дітей, допомагатиме стежити за їх основними життєвими показниками. 

https://www.youtube.com/watch?v=5NByERj0yPg

 

ДЯКУЄМО ВАМ
ЗА ВАШЕ ЩИРЕ СЕРЦЕ ТА
БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ!
 
Зробити благодійний внесок можна за наступними реквізитами
р/р 2600501306399
в  ПАТ "Кредобанк", МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.
Найменування платежу:
Для _________ області (вкажіть, будь ласка, назву області чи міста).
Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання.
 
 
 
 
 
 29 march 2017
Оголошення

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

ЩО НА ТЕРИТОРІЇ ДЕРЖАВИ З 01 по 30 квітня 2017 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Мета акції – офіційна здача зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв громадянами в яких ще може зберігатися без відповідного дозволу. Слід попередити, що громадяни, які добровільно здали таку зброю, боєприпаси або вибухові пристрої – не притягуються до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

Відповідно до ст.263 ч.1 кримінального кодексу України – носіння, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї крім гладкоствольної мисливської, бойових припасів, вибухових речових або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, - караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Відповідно ст. 263 ч.2 кримінального кодексу України – носіння, придбання, виготовлення, ремонт чи збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу, - караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Звільняється від кримінальної та адміністративної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади таку зброю, боєприпаси, вибухові пристрої або вибухові речовини.

Щодо гладкоствольної зброї (ст. 190 КпАП України), придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної гладкоствольної мисливської чи холодної, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 мм. і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с без дозволу органів внутрішніх справ – тягнуть за собою накладання штрафу від 3-х до 5-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї і бойових припасів або без такої.

Добровільно здана мисливська, газова зброя громадянами, придатна для використання, може бути зареєстрована у встановленому порядку передбаченому законом.

З питань реєстрації такої зброї, інформацію чи консультацію можна отримати в дозвільній системі ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

області.,за адресою: смт.Великий Березний, вул.Штефаника-5.  тел.21-2-02 або 102. Моб.тел 0990532088

 

 

 

 
28 march 2017
Глава держави затвердив Доктрину інформаційної безпеки України

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про Доктрину інформаційної безпеки України» та затвердив Доктрину. Документ набирає чинності з дня його опублікування.
Як зазначається у документі, необхідність прийняття Доктрини інформаційної безпеки України зумовлена виникненням актуальних загроз національній безпеці в інформаційній сфері, а також потребою визначення інноваційних підходів до формування системи захисту та розвитку інформаційного простору в умовах глобалізації q вільного обігу інформації.

Метою Доктрини є уточнення засад формування та реалізації державної інформаційної політики, насамперед щодо протидії руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв'язаної нею гібридної війни.

 

 

 

 

 

 
21 march 2017
Про запобігання корупції

Лист Національного агентства з питань запобігання  корупції від 14.03.2017 року№ 51-09/6413/17 з роз’ясненнями щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» та питаннями, які надходять від суб’єктів декларування.

Текст листа

 

 

 

 

 
Announces archive

All news

All news

Created by "Softline" (Ukraine) © Великоберезнянська РДА